E-Bültenler / 33. Sayı
Sami Erol / Önsöz
17.04.2017
Ülkemiz ihracatının lokomotifi, dünyanın da en büyük iş hacmine sahip sektörlerinin başında gelen otomotiv sanayi ve yan sanayi, dünya ölçeğinde hızla gelişmeye ve büyümeye devam ediyor. Bu hızlı büyüme süreci karşısında, işletmelerin de özellikle teknolojiye ve geleceğe yatırım yaparak, sürekli iyileştirme kültürü çerçevesinde, çağın beklentilerine uygun yaklaşımlar sergileyebilmesi, rekabetçi piyasa koşullarında ayakta kalabilmek için elzemdir.
 
Dosya Konusu: "Sürekli İyileştirmenin Kurumlara Katkısı"
17.04.2017
Hızla küreselleşen yenidünya düzeninde, firmaların hem müşteri beklentilerine en iyi şekilde yanıt verebilme, hem de ulusal veya uluslararası ölçekte rakiplerine göre farklılaşma noktasında, kendini daima güncellemesi ve sürekli iyileştirmeyi bir kültür olarak benimsemesi gerekiyor.
 
Aktaş Holding, Automechanika Istanbul Fuarı'nda İleri Teknolojili Yeni Ürün Gruplarını Sergiledi
17.04.2017
Aktaş Holding, sektörün bölgedeki en büyük buluşması olarak nitelendirilen 'Automechanika Istanbul 2017 Fuarı'nda, dünya standartlarındaki gelişmiş hava süspansiyon sistemleri ile birlikte, üstün AR-GE çalışmalarıyla ürettiği yüksek teknolojili Powertech hortum ürünleriyle adından başarıyla söz ettirdi.
 
Aktaş Holding, Amerika Mats Fuarı'nda 'Airtech' Markası ile Sahneye Çıktı
17.04.2017
Aktaş Holding çatısı altında, üstün AR-GE çalışmaları sonucu ileri teknolojiyle geliştirilen ve dünyanın en çok tercih edilen hava süspansiyon sistemleri özelliğindeki Airtech, ticari araçlarla ilgili sektörün küresel ölçekteki en büyük organizasyonlardan biri olan Orta-Amerika Kamyon Fuarı'nda (Mats Louisville 2017), yenilikçi ürünlerle ziyaretçilerin ilgi odağı oldu...
 
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı - Kutlama Mesajı
17.04.2017
Atatürk, 23 Nisan gününü çocuklara bayram olarak armağan ederken, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza verdiği değeri göstermiş ve onlara güvenini yüksek sesle dile getirmiştir.
 
Aktaş Holding Çalışanları Tiyatro Etkinliğinde Stres Attı
17.04.2017
Aktaş Holding çalışanları, geçtiğimiz günlerde düzenlenen kültürel aktivite kapsamında, "Aşkımız Aksaray'ın En Büyük Yangını" isimli tiyatro oyununda bir araya gelirken, oyunu izlemeye giden çalışanlar, yoğun iş temposundan bir nebze de olsa uzaklaşarak, keyifli zaman geçirme imkanı buldu.
 
Sami Erol, TKYD Yönetim Kurulu'na Seçildi
17.04.2017
Aktaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Kurulu Başkanı Sami Erol, kurumsal yönetim anlayışının ülkemizde tanınması, gelişmesi ve en iyi uygulamalarıyla hayata geçirilmesi misyonuyla hareket eden Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği'nin, 8. Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda Yönetim Kurulu üyeliğine seçildi. Erol, derneğin İstanbul dışına açılmayı hedefleyen vizyonunun önemli bir parçası olarak, ilk adım olan Bursa'daki sorumlulukları aktif olarak üstlenecek…
 
Techno Aktaş, Bulgaristan'daki Müşterilerine Değer Katmaya Devam Ediyor
17.04.2017
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding'in, Bulgaristan'daki üretim üssü konumundaki Techno Aktaş, bölgedeki müşterilerinin gelişimi adına gerçekleştirdiği eğitim faaliyetlerini tüm hızıyla sürdürürken, bu kapsamda son olarak, Tech-KO firması için teknik ve satış eğitimine ev sahipliği yaptı.
 
17 Nisan / Verimlilik Haftası Mesajı
17.04.2017
Toplumumuzun her kesiminde verimlilik bilincinin oluşturulması ve yaygınlaştırılması amacıyla, 17 Nisan tarihini kapsayan hafta, "Verimlilik Haftası" olarak her yıl çeşitli etkinliklerle kutlanmaktadır.
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2019 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.