E-Bültenler / 32. Sayı
Sami Erol - Önsöz
21.03.2017
İşletmeler açısından küresel rekabet şartlarının iyiden iyiye zorlaştığı günümüz dünyasında, global düzeydeki pazar beklentileri karşısında rekabet gücünü kaybetmemek adına, değişen müşteri ihtiyaçlarını önceden görebilme ve bilgiyi kullanma becerileri, 'farklılaşma' noktasında büyük önem taşımaktadır.
 
Türk Metal Sendikası'na Baş sağlığı diliyoruz
21.03.2017
8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliklerine katılmak üzere Bursa'dan Ankara'ya doğru yola çıkan ve Türk Metal Sendikası üyesi kadınları taşıyan otobüsün, Bursa'nın İnegöl İlçesi'nde yaşadığı talihsiz kaza hepimizi derinden üzdü.
 
Sami Erol, Line TV Ekranlarında Aktaş Holding'in Başarı Hikayesini Anlattı
21.03.2017
Aktaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Kurulu Başkanı Sami Erol, Line TV ekranlarında yayınlanan İş'te Bursa programında, Aktaş Holding'in sektör arenasındaki başarı hikayesi ile kurumsal gelişim ve dönüşüm sürecini izleyicilerle paylaştı.
 
Uludağ Üniversitesi Kariyer Fuarı'nda Aktaş Holding'e Yoğun İlgi
21.03.2017
Uludağ Üniversitesi bünyesinde KARMER tarafından düzenlenen ve öğrencilerle birlikte iş arayanların, iş dünyası temsilcileriyle bir araya gelerek, staj ve iş başvurusu yapma imkanı bulduğu Kariyer Fuarı'na katılan Aktaş Holding, 2 gün süresince ziyaretçilerle bir araya gelirken, ziyaretçilerin fuar boyunca Aktaş Holding standına ilgisi yoğun oldu.
 
Aktaş Holding'in Eğitim Faaliyetleri Sürüyor
21.03.2017
Sektör arenasında gerçekleştirdiği başarılı faaliyetlerin yanı sıra; çalışanlarının sürekli gelişimi adına eğitim faaliyetlerini aralıksız sürdüren Aktaş Holding, bu kapsamda son olarak, '9001:2015 Bilgilendirme Eğitimi'ne ev sahipliği yaptı.
 
Aktaş Holding'den Yeni Global Marka Hamlesi
21.03.2017
Küresel düzeyde markalaşma vizyonu doğrultusunda dijital dönüşüme odaklanarak, geleceğe yönelik yatırım hamlelerini sürdüren Aktaş Holding, ileri teknoloji imkânlarıyla donatılan yeni üretim tesislerinde dayanıklı, uzun ömürlü ve çevre dostu endüstriyel hortum üretilmesi hedefiyle devreye aldığı Powertech markalı yeni ürün gamını, düzenlenen lansman toplantısında basın mensuplarına tanıttı.
 
Aktaş Holding'den Endüstri 4.0 Atağı
21.03.2017
Küresel düzeyde markalaşma vizyonu doğrultusunda, şirketin 2017 temasını "Dijital Marka ve Pazarlama ile Liderlik" olarak belirleyen Aktaş Holding, mükemmellik kültürüne dönüşüm anlayışı gereği Endüstri 4.0 ile ilgili önemli bir adım atarak, Bosch firmasından önemli ekiplerin katılımıyla, şirket bünyesinde saha analiz çalışması başlattı.
 
Aktaş Holding, 8 Mart'ta Kadın Çalışanlarını Unutmadı
21.03.2017
Özel gün ve haftalardaki duyarlı kimliğiyle örnek çalışmalara imza atan Aktaş Holding, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında, 'İş Yaşamındaki Kadın İçin Yaşam Dengesi' başlıklı söyleşiye ev sahipliği yaparak, Yaşam Koçu ve Dr. İlay Yılmazlar'ı kadın çalışanlarıyla buluşturdu.
 
Aktaş Holding "İnsana Saygı" ile Ödüllendirildi
21.03.2017
Kurulduğu günden bu yana 'önce insan' prensibiyle hareket eden Aktaş Holding, Kariyer. Net tarafından insan kaynakları alanındaki başarılı çalışmaları öne çıkarmak ve kamuoyu ile paylaşmak amacıyla, bu yıl 16'ncısı düzenlenen 'İnsana Saygı Ödülleri' kapsamında, yıl boyunca gerçekleştirdiği başarılı çalışmalardan ötürü ödüle layık görüldü.
 
Aktaş Holding Çalışanlarının Yanında...
21.03.2017
Aktaş Holding bünyesinde bulunan Aktaş Hava Süspansiyon Sistemleri AŞ ve Petrol İş arasında devam eden toplu iş görüşmeleri, sözleşme ile tamamlandı.
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2019 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.