E-Bültenler / 30. Sayı
Sami Erol Önsöz: Aktaş Holding Geleceğin Teknolojilerini Günümüzle Buluşturuyor
12.01.2017
Bilginin öncelikli hale geldiği günümüz dünyası, teknolojik gelişmeler açısından da özellikle 2000’li yılların başından itibaren akıl almaz bir hıza sahne oluyor. Teknolojide yaşanan bu hızlı dönüşüm süreci, kuşkusuz hem firmalar hem de bireyler açısından bu dönüşüme adaptasyon gerekliliğini de beraberinde getirmektedir. Kurulduğu günden beri, sektöründe ‘değişimin ve dönüşümün öncüsü’ olma misyonunu benimseyen Aktaş Holding, Ar-Ge ve İnovasyon öncelikli üretim modeliyle, teknolojinin tüm nimetlerinden en iyi şekilde faydalanarak, müşterilerine ve küresel ekonomiye değer katmayı sürdürüyor.
 
Aktaş Eğitim Vakfı'ndan Orhaneli İlçesi'nde 'Teknoloji Sınıfı' Hamlesi
12.01.2017
Sosyal sorumluluk faaliyetlerini tüm hızıyla sürdüren Aktaş Eğitim Vakfı, Ermetal Şirketler Grubu Kurucusu Fahrettin Gülener ile gerçekleştirilen işbirliği çerçevesinde, 350 öğrencili Orhaneli İlçesi’ndeki İbrahim Hüsniye Çağlayan Ortaokulu’nda, öğrencilerin yeteneklerini geliştirebilmek amacıyla çeşitli küçük torna-tesviye cihazlarının yer aldığı bir ‘Teknoloji Sınıfı’nı okula kazandırdı.
 
Dosya Konusu: Teknolojik Gelişimlere Ayak Uydurma
12.01.2017
Günümüz dünyasında hemen her şey, geçmişe göre büyük bir değişim göstermiş ve içerisinde bulunduğumuz modern çağ; 'değişim ve dönüşüm çağı' olarak tanımlanmıştır.
 
UİB ve Otomotiv Daire Başkanlığı'ndan Ziyaret
12.01.2017
2016 yılının başında devreye aldığı yeni üretim tesislerinde, farklı zamanlarda gerçekleştirilen ziyaret programları kapsamında, Bursa’nın ve ülkemizin önemli kurum ve kuruluşlarından temsilcileri ağırlamaya devam eden Aktaş Holding, son olarak denetim ve bilgilendirme amacıyla UİB ve Ekonomi Bakanlığı - Otomotiv Daire Başkanlığı’ndan gelen heyetini misafir etti.
 
Aktaş Holding 'Devamlılık Ödülleri' Sahiplerini Buldu
12.01.2017
Aktaş Holding bünyesinde, çalışanların motivasyonuna katkı sağlaması amacıyla hayata geçirilen ödüllendirilme sistemi kapsamında; Temmuz – Ağustos ve Eylül aylarına istinaden yapılan değerlendirmeye göre, hiç devamsızlık yapmayan 45 çalışana, üretim yöneticilerinin katılımıyla ‘Devamlılık Ödülü’ ve ‘Teşekkür Belgesi’ takdim edildi.
 
Aktaş Holding Çalışanlarına İletişim ve Çatışma Yönetimi Eğitimi
12.01.2017
Dönemsel olarak gerçekleştirilen eğitim faaliyetleri kapsamında çalışanlarının hem kişisel, hem de mesleki açıdan gelişimine katkı sağlamayı amaçlayan Aktaş Holding, Eğitmen Ömer Çam’ın katılımıyla yeni bir eğitim programına daha ev sahipliği yaptı.
 
5 Aralık- Dünya Kadın Hakları Günü
12.01.2017
5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü ve Türk kadınına seçme ve seçilme hakkının verilişinin 82. yıl dönümü vesilesiyle, kadınların hiç bir ayrımcılığa maruz kalmadan, yaşamın her alanında eşit ve adil koşullarda yer almasının gerekliliğine inanıyor; tüm kadınların Dünya Kadın Hakları Günü’nü yürekten kutluyoruz.
 
3 Aralık- Uluslararası Engelliler Günü
12.01.2017
Tüm dünyada engelli bireylerin topluma kazandırılması ve her türlü yaşamsal haklarının diğer insanlarla eşit ölçüde sağlanmasına yönelik çalışmalara, toplumun her kesiminin destek vermesi ve engellilerin yaşamlarını her alanda daha da kolaylaştıracak adımların titizlikle atılması gerekmektedir.
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2019 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.