E-Bültenler / 3. Sayı
Aktaş Holding'in Bulgaristan'daki Üretim Üssü "Techno Aktaş" Bölgeye Büyük Değer Katıyor
30.09.2014
Aktaş Holding'in Bulgaristan'da yer alan ve hava süspansiyon körükleriyle EPDM izolasyon nembranları üretimlerinin gerçekleştirildiği Techno Aktaş, Pazar payının gitgide yükselmesi ve kapasitesinin artmasıyla, bölgeye önemli bir değer katıyor.
 
Aktaş Holding Personeline "C Vitamini" Takviyesi
30.09.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding'in çalışanlarına, özel bir firma tarafından düzenlenen organizasyonla mandalina dağıtımı yapılırken, firma yetkilileri Aktaş personeline, meyve tüketiminin önemi ve vitaminler konusunda bilgilendirmelerde bulundu.
 
Aktaş Holding, Çin'den Gelen Misafirlerini Ağırladı
30.09.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, yüksek mukavemetli polyester endüstriyel iplik, araç lastiği ve konveyor bant kord bezi üretiminde Çin'de yüksek pazar payına sahip olan ve 2010 yılından beri, Aktaş Holding'in Çin'de yer alan Ankeshu fabrikasının tüm kord bezi ihtiyacını karşılayan Taiji firmasından, üst düzey yetkilileri Bursa'da ağırladı.
 
Aktaş Holding Personelinden Örnek Davranış
30.09.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding'in değerli çalışanları, kendi aralarında organize ettiği kampanyayla, Yıldırım İlçesi'nde yer alan Atatürk Anaokulu'na, öğrencilerin işlerini kolaylaştıracak çeşitli araç ve gereçler hediye etti. Aktaş personeli, önümüzdeki günlerde okulun parkında yer alan oyuncakların da bakımlarını üstlenecek.
 
Dünya Su Forumu'nda Aktaş Holding'e Tam Not!
30.09.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, günümüzde yaşanan su sorunlarına yeni fikirler ve çözümler bulmak amacıyla düzenlenen ve dünyanın dört bir yanından görüşleri bir araya getiren "Dünya Su Forumu"nda katılımcı olarak yer alarak, hizmet verdiği sektörün tek temsilcisi olmanın gururunu yaşadı.
 
Aktaş Holding'den Amerika Çıkarması
30.09.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, ABD'nin Chicago kentinde faaliyet gösteren ve tüm Kuzey Amerika Bölgesi'ne hizmet veren ANA' nın gerçekleştirdiği aktivitelerin gözden geçirilmesi ve yeni aksiyon planlarının belirlenmesi amacıyla düzenlenen programda, ABD'ye iş ziyareti gerçekleştirdi.
 
Aktaş Holding, Automechanika Frankfurt 2014 Fuarı'nda Boy Gösterdi
30.09.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, Almanya'nın ev sahipliğinde 2 yılda bir düzenlenen, otomotiv yan sanayi ürünlerinin yanı sıra, yedek parça ve servis endüstrisi ürünleriyle, geleceğin teknolojilerinin sergilendiği, dünyanın en büyük otomotiv yedek parça fuarı kabul edilen "Automechanika Frankfurt 2014" de, ülkemizi başarıyla temsil etti.
 
Aktaş Holding'de "İtalya" Esintileri
30.09.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, dönemsel olarak personeline sunduğu ve dünyanın pek çok bölgesinden seçkin lezzetlerinin yer aldığı küresel mutfaklar listesine, son olarak İtalya'yı eklerken, Akdeniz Bölgesi'nin en güzel yerlerinden biri olan İtalya'nın meşhur mutfağı, personelden tam not aldı.
 
E-Bülten - AIESEC Röportajı
30.09.2014
 
E Bülten - Çalışan Röportajı
30.09.2014
 
Sami Erol - Değerlendirme Yazısı
30.09.2014
Aktaş Holding olarak, 16 -20 Eylül 2014 tarihlerinde Almanya'nın Frankfurt kentinde düzenlenen ve tüm otomotiv üretim ve onarım profesyonellerinin bir araya geldiği, dünyanın en büyük otomotiv yedek parça fuarı "Automechanika Frankfurt 2014" de yer alarak, son derece verimli bir organizasyonu daha geride bırakmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
 
Aktaş Holding Türkiye'deki Bayileriyle Buluştu
30.09.2014
Hava süspansiyon sistemi üretiminde dünyanın en büyük firmaları arasında yer alan Aktaş Holding, mevcut ilişkilerin arttırılması ve geliştirilmesine yönelik düzenlenen paylaşım toplantısında, sektördeki en önemli paydaşlarından biri olan bayileriyle bir araya geldi.
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2019 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.