E-Bültenler / 29. Sayı
Dosya Konusu: Yenilenebilir Enerji
13.12.2016
 
Sami Erol Önsöz
13.12.2016
 
Aktaş Holding'in Vizyon-Misyon ve Değerlerinde Yeni Dönem
13.12.2016
‘Değişimin öncüsü’ Aktaş Holding, güçlü kurumsal kültürünün önemli öğeleri arasında yer alan vizyon-misyon ve değerler üzerinde revizyon çalışmaları yaparak, geleceğe yönelik belirlediği hedeflere doğru adım adım ilerlerken, yeni bir değerler bütünü de ortaya koydu.
 
Aktaş Holding CEO'su Sami Erol'dan Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma Sürecine Dair Önemli Mesajlar
13.12.2016
TAİDER Aile İşletmeleri Derneği tarafından, İstanbul'un ev sahipliğinde düzenlenen 4. Ulusal Aile İşletmeleri Zirvesi'ne, Aktaş Holding’i temsilen konuşmacı olarak katılan İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Sami Erol ile Yönetim Kurulu Başkan Vekili R. Serkan Aktaş, “Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma Ve Profesyonel Yöneticilerin Rolü” başlıklı ortaklaşa gerçekleştirdikleri sunumlarıyla, aile işletmelerinde kurumsallaşma süreçlerinin yönetimi, Aktaş Holding’in kurumsallaşma yolunda attığı etkin adımlar ve şirketin gelecek vizyonuna dair önemli paylaşımlarda bulundu.
 
Aktaş Holding, Almanya'da Düzenlenen K-Fuarı'na Katıldı
13.12.2016
Sektörün global oyuncusu Aktaş Holding, 3 yılda bir düzenlenen ve Almanya'nın Düsseldorf kentinin ev sahipliğini yaptığı, dünyanın en büyük plastik ve kauçuk organizasyonlarının başında gelen K-Fuarı’nda, mevcut ve potansiyel müşterilerle oldukça verimli geçen görüşmelere imza atarken, dev organizasyonda adından başarıyla söz ettirdi.
 
Aktaş Holding'in Hortum TSE Denetim Sürecine Tam Not
12.12.2016
Aktaş Holding bünyesinde gerçekleştirilen Hortum TSE denetim süreci kapsamında, ilgili yönetmeliğe / mevzuata dair belirlenen şartlara uygunluk kriterlerinin değerlendirmeye alındığı TS EN ISO 2398 ve TS EN ISO 1403 isimli denetim raporlarından müjdeli haber geldi.
 
AK-İZO'nun CE Denetim Süreci Başarıyla Noktalandı
12.12.2016
Türkiye’nin ilk ve tek EPDM membran üreticisi özelliğine sahip olan Aktaş Holding’in Yapı Grubu’ndaki Ak-İZO bünyesinde, uluslararası test ve belgelendirme hizmetleri sunan Efectis Era Avrasya firması tarafından, CE belge yenilenmesi adına ilgili mevzuat kapsamında gerçekleştirilen, 2016 yılına ait yıllık gözetim denetimleri başarıyla tamamlandı.
 
Aktaş Holding Masa Tenisi Turnuvası'nın Kazananları Belli Oldu
12.12.2016
Sektör arenasında gerçekleştirdiği başarılı faaliyetlerin yanı sıra; çalışanlarının motivasyonunu yükseltme ve takım olma ruhunu geliştirme hedefiyle, dönemsel olarak bünyesinde çeşitli organizasyonlara imza Aktaş Holding tarafından başlatılan Masa Tenisi Turnuvası, oynanan final müsabakası ve gerçekleştirilen ödül töreniyle sona erdi.
 
10 Kasım - Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk Haftası
12.12.2016
 
24 Kasım - Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı
12.12.2016
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2019 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.