E-Bültenler / 23. Sayı
Önsöz
13.06.2016
 
Ak-İzo "Turkeybuild İstanbul" Yapı Fuarı'nda İleri Teknolojiye Sahip Ürünleriyle İlgi Odağı Oldu
13.06.2016
Aktaş Holding Yapı Grubu'nda bulunan ve EPDM membran üretiminde ülkemizin ilk ve tek üreticisi olarak öne çıkan Ak-İzo, Türkiye ile birlikte Balkanlar, BDT ülkeleri, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesini kapsayarak, bu yıl İstanbul’un ev sahipliğinde 39’uncusu düzenlenen “Turkeybuild İstanbul” Fuarı’nda, üstün AR-GE çalışmaları sonucu geliştirdiği ileri teknoloji imkânlarıyla donatılmış EPDM membran ürünlerini gururla sergiledi.
 
Techno Aktaş 8. Kuruluş Yılını Coşkuyla Kutladı
13.06.2016
Aktaş Holding'in 2008 yılında devreye aldığı ve kurulduğu günden bu yana, bölge ekonomisine önemli ölçüde kazanımlar sağlayan Bulgaristan'daki üretim üssü Techno Aktaş'ın 8'inci kuruluş yıldönümü, Aktaş Holding üst yönetiminin de katılımıyla coşkulu bir organizasyonla kutlandı.
 
Dosya Konusu: İhracat Odaklı Üretim Anlayışı
13.06.2016
 
Ak-İzo'dan Ankara'da DSİ Çalışanlarına EPDM Ürünleri Hakkında Bilgilendirme
13.06.2016
Aktaş Holding Yapı Grubu'nda bulunan Ak-İzo tarafından, üstün AR-GE çalışmaları sonucu geliştirilerek; baraj, gölet ve kanalların yapımında sızdırmazlığı sağlamak amacıyla kullanılan EPDM ürünleri ve bu ürünlerin uygulama alanları ile ilgili, Ankara DSİ 5. Bölge Müdürlüğü'nde bir dizi tanıtım ve bilgilendirme sunumu yapıldı.
 
Türkiye'nin İlk Lise Oto Festivali'nde Aktaş Holding Rüzgarı
13.06.2016
Aktaş Holding, otomotiv sanayinin en önemli ihtiyacı ve zorunluluğu olan yetişmiş iş gücü ihtiyacını karşılamak amacıyla, Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB) tarafından kurulan Bursa Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin ev sahipliğini yaptığı, Türkiye'de ilk kez düzenlenen lise oto festivalinde (Otofest) açmış olduğu stantta öğrencilerle buluşurken, öğrencilerin Aktaş'a ilgisi yoğun oldu.
 
"Aktaş Aktüel" Sağlık Seminerleri Hayata Geçti
13.06.2016
Çalışanlarının mesleki ve kişisel gelişimine büyük önem veren Aktaş Holding, bu doğrultuda hayata geçirdiği ve her ay belirlenen tarihlerde, farklı branşta hizmet veren sağlık profesyonellerinin çalışanlarla buluşarak, sağlıkla ilgili merak edilen her soruya yanıt bulabileceği 'Aktaş Aktüel' programının startını verirken, Özel Esentepe Hastanesi'nden Uzman Diyetisyen Seher Dallı'nın katılımıyla başlayan ilk seminerde, çalışanlara sağlıklı beslenme ve diyet konusunda önemli paylaşımlar yapıldı.
 
Uludağ Üniversitesi Otomotiv Mühendisliği Öğrencilerinden Aktaş Holding'e Teşekkür Plaketi
13.06.2016
Uludağ Üniversitesi Otomotiv Mühendisliği Bölümü bünyesindeki, Otomotiv Topluluğu öğrencileri (Uludag Racing), tamamen kendi tasarımlarıyla geliştirdikleri Formula tipi yarış araçlarının, hem geliştirilme sürecinde, hem de dünya çapında düzenlenen Formula SAE Yarışması'nda, kendilerine destekte bulunan kurum ve kuruluşları ödüllendirdiği etkinlikte, Aktaş Holding'e de teşekkür plaketi verildi.
 
Aktaş Holding, "Anneler Günü"nde Çalışan Anneleri Unutmadı
13.06.2016
Özel gün ve haftalarda çeşitli etkinlikler düzenlemeye devam eden Aktaş Holding, Anneler Günü'nü de unutmazken, anne çalışanlarını bir araya getirerek, sürpriz hediyeler eşliğinde keyifli bir güne imza attı.
 
3 Mayıs - Dünya Basın Özgürlüğü Günü
13.06.2016
 
31 Mayıs - Dünya Sigarasız Günü
13.06.2016
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2019 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.