E-Bültenler / 17. Sayı
Sami Erol Önsöz
23.12.2015
 
Avrupa'nın En Büyük Kalite Kongresi'nde Aktaş Holding CEO'su Sami Erol'a Büyük Onur
23.12.2015
Türkiye Kalite Derneği (KalDer) tarafından bu yıl 24'üncüsü düzenlenen ve iş dünyası temsilcilerinin "Mükemmelliği Sürdürmek" amacıyla bir araya gelerek; kurumsal firmalar açısından rekabetçi piyasa koşullarının, yenilikçi bakış açılarının, sosyo-ekonomik ve politik şartlarla birçok sürecin değerlendirildiği Kalite Kongresi'ne katılan Aktaş Holding İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Sami Erol, yıllardır kaliteye yön veren organizasyonda, bu yıl ilk kez verilen 'Mükemmellik Elçisi' onur plaketiyle ödüllendirildi.
 
Dosya Konusu - Kurumsallaşma
23.12.2015
 
Aktaş Holding CEO'su Sami Erol: 'Küreselleşen Ekonomik Yapıda Şirketlerin Geleceği Sürdürülebilir Büyüme Modeli ve Paydaş Beklentilerini Dengeli Biçimde Karşılamaya Bağlı'
23.12.2015
Bu yıl ülkemizin ikinci kez ev sahipliğini yaptığı ve otomotiv sektöründeki üretim, ihracat, teknoloji konuları dâhil olmak üzere, geleceğe yönelik tüm stratejik konuların masaya yatırıldığı ‘Türkiye’de Dünya Otomotiv Konferansı ve Fuarı’na konuşmacı olarak katılan Aktaş Holding İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Sami Erol, global ekonomik düzende uluslararası ölçekteki şirketlerin sektörde ayakta kalabilmeleri için sürdürebilir ekonomik büyüme modeliyle birlikte, paydaş beklentilerini doğru yönetme ve hem üretimde, hem de yönetimde ‘yalın’ bir yaklaşıma yönelmeleri gerektiğini söyledi.
 
Aktaş Holding, 30 Milyon TL'lik Yatırım Yapıyor
Aktaş Holding, Bursa’da farklı yerleşkelerde bulunan fabrikalarının ardından; Bursa Organize Sanayi Bölgesi bünyesindeki yeni fabrika binasında büyümeye devam ediyor. 30 Milyon Türk Lirasından fazla bir yatırım ile hayata geçirilen yeni fabrika Aktaş Holding’in ana faaliyet alanları için üretim merkezi olarak konumlandırılacak.
 
Aktaş Holding Avrasya'da Koştu
23.12.2015
Ülkemizi hem ekonomik hem de sosyal farkındalık projeleriyle kültürel anlamda başarıyla temsil eden Aktaş Holding, bu kez de 37. Avrasya Maratonu’na 13 kişilik dinamik ekibiyle katıldı.
 
Techno Aktas Bulgaristan'da Üniversite Öğrencileriyle Buluştu
23.12.2015
Aktaş Holding’in Bulgaristan’daki üretim üssü Techno Aktas, bölge ekonomisine sağladığı yüksek katma değerin yanı sıra, belirli periyodlar dâhilinde gerçekleştirilen kariyer günleri kapsamında, ülkedeki gençlerle de bir araya gelirken, son olarak Plovdiv Teknik Üniversitesi’nde gerçekleşen 7. Kariyer Günleri buluşmasına katıldı.
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2019 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.