E-Bültenler / 15. Sayı
Sami Erol- Önsöz
 
Aktaş Holding, Belçika'da Düzenlenen TIR Yarışlarına Sponsor Oldu
20.09.2015
Aktaş Holding, FIA tarafından 19-20 Eylül tarihlerinde Belçika'nın Heusden-Zolder şehrinde düzenlenen ve 1000'e yakın ziyaretçinin katılım gösterdiği TIR Grand Prix'ine Belçika'daki müşterileriyle birlikte sponsor desteğinde bulundu.
 
Techno Aktaş, Moldovalı Paydaşlarıyla Eğitimde Buluştu
Aktaş Holding'in Bulgaristan'daki üretim üssü Techno Aktaş, bölgedeki paydaşlarıyla gerçekleştirdiği eğitim programları kapsamında Moldovalı müşterileriyle bir araya gelirken, 2 gün süren organizasyon son derece verimli geçti.
 
Kuzey Kıbrıs Genç İş Adamları Derneği'nden Aktaş Holding'e Ziyaret
Aktaş Holding, çeşitli görüşmeler gerçekleştirmek ve kenti yakından incelemek için yavru vatan Kıbrıs'tan Bursa'ya gelen Kuzey Kıbrıs Genç İş Adamları Derneği temsilcilerini DOSAB'da yer alan tesislerinde misafir ederken, heyetle yapılan görüşmeler sonucunda, ticari anlamda birtakım işbirlikleri kurulması adına da önemli adımlar atıldı.
 
Gelişimin ve Yeniliğin Anahtarı: "İnovasyon"
 
Aktaş Holding’den 'İşbaşı Eğitim Programı' ile İstihdama Tam Destek
Aktaş Holding, 6645 Sayılı Kanun kapsamında İŞKUR tarafından hayata geçirilen ve işsizlerle üniversite öğrencilerinin, işyerinde kendilerini hem mesleki hem de donanım açısından geliştirmesine olanak sağlayan, işverenin de bu kişilere staj yaptırarak, istihdam etmek istedikleri kişiyi işbaşında görme şansı bulduğu İşbaşı Eğitim Programı'na dâhil oldu.
 
Aktaş Eğitim Vakfı Toplumsal Fayda Sağlamaya Devam Ediyor
 
E-Bülten Çalışan Röportajı
Elif Cengiz, Mali İşler
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2019 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.