E-Bültenler / 14. Sayı
Sami Erol- Önsöz
Acılarınızı Paylaşıyoruz
 
"Automechanika Moskova Fuarı Sektör Adına Umut Verici"
27.08.2015
Aktaş Holding, Rusya'nın ev sahipliğinde bu yıl 19’uncusu gerçekleştirilen ve sektörün dünyadaki en büyük organizasyonlarından biri olarak kabul edilen Uluslararası Otomotiv Yan Sanayi ve Yedek Parça Fuarı'na (MIMS Automechanika Moskova 2015), AIRTECH markası ile katıldı. Dünyada ilk defa - 80 Derecede Sorunsuz Çalışan Hava Süspansiyon Sistemleri, Sibirya Yolcusu…
 
Ak-İzo, Kocaeli'deki Tepeköy Göleti'ni Korumaya Aldı
Aktaş Holding Yapı Grubu'nda bulunan Ak-İzo, gölet tabanlarında koruyucu görev üstlenen yeni nesil teknolojiye sahip Lineflex marka EPDM membranları ile Türkiye'nin birçok noktasında gerçekleştirilen projelerde aktif rol üstlenirken, son olarak Kocaeli Karamürsel'de yapımı süren ve arazi sulama işini gerçekleştirecek olan Tepeköy sulama göleti çalışmalarında başarıyla yer aldı.
 
Çin'de Yatırım Fırsatları Devam Ediyor
19.08.2015
Aktaş Holding İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Sami Erol, Çin ile Türkiye arasında ticaret köprüsünün geliştirilmesi ile hala çok fazla fırsatın yakalanabileceğini belirtti. Aktaş Holding, Çin'de yürüttüğü faaliyet alanlarını geliştirmeye devam ediyor.
 
30 Ağustos Zafer Bayramı'mız Kutlu Olsun
30.08.2015
 
Aktaş Eğitim Vakfı Burs Başvuruları Değerlendiriliyor
14.08.2015
Aktaş Eğitim Vakfı tarafından, öğrenim aşamasındaki yetenekli ve başarılı ancak maddi olanakları sınırlı olan öğrencilere yönelik, eğitimde fırsat eşitliği vermek ve topluma yararlı olmalarını sağlamak üzere hayata geçirilen burs ödemeleri için 2015-2016 dönemine ait yapılan başvurular, değerlendirme aşamasına geldi.
 
Rusya'nın En Yüksek Dağı'nda Aktaş Holding'in Ayak İzleri
28.08.2015
Sosyal sorumluluk organizasyonlarına verdiği destekle adından sıkça söz ettiren Aktaş Holding, 5642 metre yüksekliği ile dünyanın en yüksek zirvelerinden biri olarak bilinen Rusya'daki Elbruz Dağı’na tırmanan dağcılar Murat Canlı ve Sadık Atakan Atabey'e zorlu yolculukta destekte bulunurken, Aktaş Holding Elbruz Dağı Tırmanış Ekibi'nin gerçekleştirdiği büyük yürüyüş başarıyla sona erdi.
 
Aktaş Holding Personeli, 37. İstanbul Maratonunda Koşmaya Hazırlanıyor
Aktaş Holding'in çalışanları, İstanbul'un ev sahipliğinde bu yıl 37'ncisi düzenlenecek olan amatör sporcuların yanı sıra, uluslararası katılımlı önemli profesyonel sporcuların da yer alacağı Vodafone İstanbul Maratonu'nda koşmak için geri sayımı sürdürürken, Aktaş Holding İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Birimi öncülüğünde yapılan organizasyon hazırlıkları tamamlandı.
 
Aktaş Eğitim Vakfı'nın Orhaneli'de Düzenlediği Fotoğraf Yarışmasına Yoğun İlgi
Aktaş Eğitim Vakfı'nın sosyal sorumluluk çalışmaları doğrultusunda hayata geçirdiği ve Orhaneli İlçesi'ndeki köylerde yaşayarak, sosyal hayattan uzak olan çocukların ve gençlerin, fotoğraf çekimiyle ilgili yeteneklerinin geliştirilmesi ile bu gençlerin sosyal hayatta daha aktif bir şekilde yer alabilmeleri amacıyla düzenlenen fotoğraf yarışmasına, gençler yoğun ilgi gösteriyor…
 
E-Bülten Çalışan Röportajı
Muammer Doğru, Körük Üretim
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2019 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.