E-Bültenler / 13. Sayı
Sami Erol- Önsöz
10.07.2015
"Dünya Hukuk Günü"
 
Ak-İzo'dan Almanya'da Yeni Atılımlar
Aktaş Holding Yapı Grubu'nda bulunan Ak-İzo, Almanya'da gerçekleştirdiği toplantılar kapsamında, sektörün en iyi firmaları arasında bulunan DURAPROOF firmasını ziyaret ederek, karşılıklı işbirliği yapma yönünde önemli görüşmelere imza atarken, portföyünde EPDM membran harici tüm su yalıtım örtülerini de barındıran WOLFIN ve Hollanda kökenli DADO firmalarıyla da EPDM membran satışı ile ilgili bilgi alışverişinde bulundu.
 
Aktaş Holding Raylı Sistemlerde Atağa Kalktı
22.07.2015
Türkiye'de tren körüğünü üreten ilk firma olarak tarihe geçen Aktaş Holding, ülkemizdeki demir yolu taşımacılığının yaygınlaştırılması çalışmaları doğrultusunda, devlet tarafından yerli üreticiyi destekleyen yaklaşımlarla birlikte, uluslararası arenadaki dev firmalarla işbirliği anlaşmaları yaparak, bu alanda sektörde ön plana çıkmaya başladı.
 
Aktaş Holding İhracat Odaklı Üretimle Büyümeye Devam Edecek
09.07.2015
 
Ak-İzo'dan Büyükorhan'daki Ericek Göleti'ne Üstün Koruma Kalkanı
13.07.2015
Aktaş Holding Yapı Grubu'nda bulunan Ak-İzo, gölet tabanlarında koruyucu görevi gören ve son teknoloji ürünü olan EPDM membranları, birbirinden farklı projelerde başarıyla kullanıma sunmayı sürdürürken, son olarak Büyükorhan İlçesi'ne bağlı Ericek Köyü'nde, kısa süre önce yapımına başlanan sulama göletinde de su geçirimsizliği için gölet rezervuar alanının kaplaması işine devam ediyor.
 
Aktaş Holding, 30 Milyon TL'lik Yatırım
Aktaş Holding, Bursa'da farklı yerleşkelerde bulunan fabrikalarını; Bursa Organize Sanayi Bölgesi bünyesindeki yeni fabrika binasında büyüterek birleştiriyor. 30 Milyon Türk Lirasından fazla bir yatırım ile hayata geçirilen yeni fabrika Aktaş Holding'in yeni yatırım yaptığı faaliyet alanları için de üretim merkezi olarak konumlandırılacak.
 
"Kabotaj Bayramı"
01.07.2015
 
Aktaş Eğitim Vakfı, Orhaneli'ndeki Gençlerin Fotoğraf Yeteneklerini Ortaya Çıkarıyor
06.07.2015
Aktaş Eğitim Vakfı, bugüne dek başarıyla gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk çalışmaları zincirine yeni bir halka daha ekleyerek, ilçedeki çocukların ve gençlerin fotoğraf çekimi noktasında yeteneklerini geliştirerek, sosyal hayata kazandırılması amacıyla Orhaneli Belediyesi ile gerçekleştirdiği işbirliği çerçevesinde, "Köyümün Renkleri" konulu fotoğraf yarışması düzenledi.
 
İş Kazalarının Önlenmesinde Farkındalığın Önemi
 
Aktaş Holding İletişim Ekibi, Yönetim ve Çalışanlar Arasında Köprü Kuruyor
Aktaş Holding bünyesinde faaliyete geçirilen iletişim ekibi, periyodik bir şekilde gerçekleştirilecek toplantılarla, yönetim kurulu ve üretim çalışanları arasında köprü vazifesi görmeye hazırlanırken, kurumla çalışan arasındaki iletişimin geliştirilmesi ile rekabetçi ve sürdürebilir başarıya ulaşmak amacıyla oluşturulan ekibin, oluşturulan çalışma talimatı doğrultusunda, ortak hareket etmesi hedefleniyor.
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2019 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.