E-Bültenler / 12. Sayı
Sami Erol- Önsöz
 
Techno Aktas, Bulgaristan'da Düzenlenen "Truck 2015" Fuarı'na Renk Kattı
08.06.2015
Aktaş Holding'in Bulgaristan'daki üretim üssü konumundaki Techno Aktas, Haziran 4 – 5 Haziran tarihleri arasında Lesnovo Havaalanı ev sahipliğinde gerçekleştirilen ve kamyonlar, otobüsler ve römork gibi taşıma işinde faaliyet gösteren ürün ve hizmetlerin sergilendiği, bu yıl 5'incisi düzenlenen Truck Show KAMIONI 2015 Fuarı'nda başarıyla yer aldı.
 
Aktaş Çocuklarının Havuz Keyfi
23.06.2015
Aktaş Holding, personelinin ilkokula giden çocukları için hayata geçirdiği Yaz Spor Akademisi çalışmaları doğrultusunda, minik yürekleri havuzla buluştururken, Yeni Karaman ve Atıcılar da yarı olimpik havuzlarda gerçekleştirilen yüzme kurslarına, çocukların ilgisi yoğun oldu.
 
Aktaş Holding'e Kazakistan Fuarı'nda Ödül
22.06.2015
Aktaş Holding, Kazakistan'da faaliyet gösteren müşterilerinden Phaeton DC tarafından düzenlenen ve 45 üretici firmanın yer aldığı fuarda, "İyi Bir İşbirliği için En İyi İletişim Kuran Firma" ödülüne layık görüldü.
 
Aktaş Holding'den Personeline Kurumsal Farkındalık Eğitimi
12.06.2015
Aktaş Holding, dönemsel olarak çalışanlarının motivasyonunu ve yetkinliğini arttırmaya yönelik gerçekleştirdiği eğitim faaliyetlerine yeni bir halka daha ekleyerek, birçok konuda kişisel gelişim eğitimleri veren, profesyonel motivasyon konuşmacısı Ömer Çam'ın katılımıyla, kurumsal farkındalık ve aidiyet duygusu eğitimi gerçekleştirdi.
 
Aktaş Holding Çevreye Katkı Sağlamaya Devam Edecek
05.06.2015
 
Aktaş Holding Ailesi'nden Renkli İftar Buluşması
21.06.2015
Aktaş Holding, her yıl geleneksel hale getirdiği iftar organizasyonunu, bu yıl da Bursa'daki tüm çalışanlarının katılımıyla gerçekleştirirken, Almira Hotel'de düzenlenen iftarda, renkli görüntüler ortaya çıktı.
 
Aktaş Holding, Başarılı Öğrencileri Bu Yıl da Unutmadı
21.06.2015
Aktaş Holding, çalışanlarının okul döneminde başarılı olan öğrencilerine yönelik gerçekleştirdiği karne hediyesi uygulamasını, bu yıl da geleneksel iftar organizasyonunun ardından tekrarlarken, okullarında takdir ve teşekkür belgesi almaya hak kazanan başarılı çocukların gözlerindeki mutluluk, görülmeye değerdi.
 
Uluslararası Uyuşturucu Kullanımı ve Kaçakçılığı İle Mücadele Günü
26.06.2015
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2019 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.