E-Bültenler / 11. Sayı
Sami Erol- Önsöz
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun
 
Aktaş Holding, ABD'nin Kansas Kentindeki Yatırım Fırsatlarıyla İlgili Bilgi Aldı
14.05.2015
Aktaş Holding, Taşıt Araçları Yan Sanayicileri Derneği (TAYSAD) tarafından düzenlenen ve Amerika Birleşik Devletleri'nin Kansas kentine yönelik yatırım fırsatlarının ele alındığı konferansa katıldı.
 
Sami Erol, Olay TV Ekranlarında Ekonomiyi Değerlendirdi
01.05.2015
Aktaş Holding İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Sami Erol, Olay TV'de yayınlanan ve Feridun Eyüpoğlu'nun hazırlayıp sunduğu Eko Dinamik programında; dünya ekonomisindeki son durum ve küresel piyasalardaki güncel gelişmelerle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
 
Techno Aktaş'ta 7. Yıl Coşkusu
19.05.2015
Aktaş Holding'in 19 Mayıs 2008'de Bulgaristan'da faaliyetlerine başlayan ve hava süspansiyon körükleriyle, EPDM izolasyon membranları üretimlerini gerçekleştirdiği Techno Aktaş, 7'nci kuruluş yıldönümünü büyük bir coşkuyla kutladı.
 
Sami Erol, "İşbaşı Eğitim Programı" Seminerine Katıldı
15.05.2015
Aktaş Holding İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Sami Erol, İŞKUR tarafından işsizlerin istihdama katılmasına yönelik başlatılan ve programa katılanlara, aylık olarak net asgari ücret ödemesinin yapılacağı "İşbaşı Eğitim Programı" ile ilgili düzenlenen seminere katılarak, işsizlerin istihdama katılmasına destek olması beklenen projenin detaylarını dinleme fırsatı buldu.
 
Aktaş Holding, 13. İnsan Kaynakları Zirvesi'ne Katıldı
22.05.2015
Aktaş Holding, Türkiye İnsan Yönetimi Derneği (PERYÖN) Güney Marmara Şubesi tarafından, bu yıl 13'üncüsü düzenlenen ve yeni insan kaynakları süreci, insan yönetiminin önemi, bugünü ve geleceğinin ön plana çıkarıldığı "İnsanca" temalı İnsan Kaynakları Zirvesi'nde yer aldı.
 
31 Mayıs Dünya Sigarasız Günü
31.05.2015
 
Aktaş Eğitim Vakfı, Engelsiz Yüreklerin Sesi Oldu
13.05.2015
Aktaş Eğitim Vakfı, Boğaziçi Üniversitesi Görme Engelliler Teknoloji ve Eğitim Laboratuvarı (GETEM) tarafından başlatılan ve görme engelli bireylerin, yazılı bilgi kaynaklarına sınırsızca erişimini kolaylaştıran "Sesli Kitap" projesine destek vererek, engelsiz yüreklere gönülden ses verdi.
 
Aktaş Holding Üretim Personelinden Anlamlı Davranış
Aktaş Holding'in mavi yaka çalışanları, kendi aralarında gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk organizasyonuyla, Uludağ Üniversitesi Onkoloji Hastanesi ve İstanbul'da her biri, 10-13 yaş aralığındaki kız çocuklarının konakladığı Emrullah Tunalı Çocuk Yuvası'nın temel ihtiyaçlarını karşılamak adına, son derece anlamlı bir çalışmaya imza attı.
 
Aktaş Holding Annelerine "Anneler Günü" Sürprizi
08.05.2015
Aktaş Holding, "Anneler Günü" dolayısıyla her yıl farklı organizasyonlara imza atarken, bu yılki etkinlikte Aktaş annelerinin, sosyal medya hesaplarında çocuklarıyla çekildikleri fotoğraflar, annelerden habersiz bir şekilde kopyalanıp çerçeve haline getirilerek, Anneler Günü'nde kendilerine hediye edildi.
 
İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası
05.05.2015
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2019 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.