E-Bültenler / 10. Sayı
Sami Erol- Önsöz
23.04.2015
Tüm Dünya Çocuklarının 23 Nisan'ı Kutlu Olsun
 
Aktaş Holding’den İstanbul'a "Automechanika" Çıkarması
13.04.2015
Aktaş Holding, İstanbul'un ev sahipliğinde gerçekleştirilen ve otomotiv sektörünün dünya genelindeki en büyük fuarlarından biri konumundaki Automechanika Istanbul 2015 Fuarı'nda, ülkemizi başarıyla temsil ederken, fuar süresince, mevcut müşterileri ve potansiyel müşteri adaylarıyla yaptığı görüşmelerden oldukça verimli geri dönüşler almayı başardı.
 
Aktaş Holding CEO'su Sami Erol'dan Kurumsal Markaları Zirveye Taşıyacak Taktikler
09.04.2015
Bu yıl 4'üncüsü düzenlenen ve ulusal-uluslararası arenada dev markaların bir araya geldiği "Yenilikçi Markalar Zirvesi"ne konuşmacı olarak katılan Aktaş Holding İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Sami Erol, sürdürülebilir başarıya vurgu yaptığı konuşmasında, sürekli iyileştirmenin önemine dikkat çekerek, gelecekte bilgi üretemeyen kuruluşların başarıyı yakalamasının zor olduğunu ifade etti.
 
Sami Erol'dan "Mükemmelliğe Yolculuk" Sürecinde Kalite Vurgusu
20.04.2015
KalDer Bursa Şubesi ve BUSİAD işbirliğiyle, bu yıl 13.sü düzenlenen Kalite ve Başarı Sempozyumu'nda, "Marka Değerler" başlıklı oturumun başkanlığını üstlenen Aktaş Holding İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Sami Erol, sürdürülebilir başarı ve kaliteye vurgu yaptığı konuşmasıyla katılımcılardan tam not alırken, Aktaş Holding de 2 gün süren dev organizasyona, oturum sponsorluğu desteğinde bulundu.
 
Ak-İzo, 38. Uluslararası Yapı Fuarı "Turkeybuild Istanbul" da Göz Doldurdu
26.04.2015
Aktaş Holding Yapı Grubu'nda bulunan Akizo, dünyanın en büyük yapı fuarlarından biri olan ve Türkiye'nin de içinde yer aldığı; Balkanlar, Bağımsız Devletler Topluluğu (BDT) ülkeleri, Orta Doğu ve Kuzey Afrika'yı kapsayan, bölgenin en büyük yapı malzemeleri fuarı konumundaki 38. Uluslararası Yapı Fuarı Turkeybuild Istanbul'dan, son derece başarılı sonuçlarla dönmeyi başardı.
 
Tekno Aktas, Bulgaristan'daki Diğer Şirketlere Örnek Oluyor
01.04.2015
Aktaş Holding'in Bulgaristan'da yer alan ve Avrupa ülkelerine yönelik üretim gerçekleştiren firması Techno Aktas, kısa süre önce ülkede gerçekleştirilen "İş Sağlığı ve Güvenliği 2014" ödüllerinde kazandığı birinciliğin ardından, tüm dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Techno Aktas, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen "Benchmark" etkinliği kapsamında, Bulgaristan'ın önde gelen şirketlerinin yetkililerini kendi tesislerinde ağırlarken, ziyarete gelen firmaların, Techno Aktas'ın sosyal aktiviteleri ve gerçekleştirdiği faaliyetleri içeren sunumundan, oldukça etkilendiği görüldü.
 
Aktaş Holding'den Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesine Tam Destek
07.04.2015
Aktaş Holding, BUSİAD - Global Compact Türkiye işbirliğiyle, iş dünyası temsilcilerinin bir araya getirildiği, yenilikçi bir kurumsal sosyal sorumluluk çatısı olan ve evrensel ilkeler öneren BM Küresel İlkeler Sözleşmesi ile ilgili tanıtım toplantısına, oturum sponsoru desteğinde bulundu.
 
Aktaş Eğitim Vakfı, Orhaneli'de Çocukların 23 Nisan Coşkusuna Ortak Oldu
23.04.2015
Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında örnek çalışmalara imza atan Aktaş Eğitim Vakfı, Orhaneli Kent Konseyi ile gerçekleştirdiği işbirliği çerçevesinde, Orhaneli'ne bağlı Çöreler Köyü'nde ilkokul öğrencileriyle bir araya gelirken, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri doğrultusunda, çocuklara kitap ve çeşitli hediyeler vererek, minik yüreklerin yüzünü gülümsetmeyi başardı.
 
Aktaş Holding'den Çin'de "23 Nisan" Coşkusuna Katkı
24.04.2015
Aktaş Holding, Çin'in Şanghay kentinde, Türkiye Cumhuriyeti Şanghay Başkonsolosluğu tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında organize edilen şenliğe sponsor desteğinde bulunarak, bölgedeki Türk ve yabancı öğrencilerin coşkusuna ortak oldu.
 
Aktaş Holding "İş'te Eşitlik" dedi
Aktaş Holding, Toplumsal cinsiyete dayalı eşitsizlikle mücadele için Dünya Ekonomik Forumu (DEF) çatısı altında oluşturulan ve ülkemizde de Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın himayesinde kurulan İş'te Eşitlik Platformu'na tam destek verdi.
 
Aktaş Holding, Dünya Genelindeki Paydaşlarıyla İstanbul Boğazı'nın Tadını Çıkardı
11.04.2015
Aktaş Holding, Automechanika Istanbul 2015 Fuarı kapsamında bir araya geldiği dünya genelindeki mevcut müşterileriyle, İstanbul Boğazı'nda düzenlenen yat gezisinde buluşurken, mavi suların tadını çıkaran Aktaş paydaşları, akşam yemeğinde doyasıya eğlenme fırsatı buldu.
 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2019 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.