Kapat Ikon
Aktaş Holding, 10. Aftermarket Konferansı'na Sponsor Oldu

Aktaş Holding, sektörün gelişimine katkı sağlayan pek çok organizasyona desteğini sürdürüyor.

Aktaş Holding; 2010 yılından bu yana üretici, tedarikçi, distribütör, bağımsız servislerin yanı sıra küresel paydaşlar ve uzman firmaların buluştuğu TAYSAD Aftermarket Konferansı'nın bu yıl gerçekleşen 10'uncu buluşmasına, gümüş sponsorluk desteğinde bulundu.

24 Mayıs tarihinde gerçekleşen organizasyona Sheraton Grand Ataşehir ev sahipliği yaparken, etkinlikte Aktaş Holding adına İcra Kurulu Başkanı İskender Ulusay, OEM Yöneticisi Ufuk Badır, Satış Yöneticisi Gülçin Onaran ve Pazarlama Sorumlusu Okan Konu yer aldı. Organizasyonda Aktaş Holding, açmış olduğu stantta da misafirlerini ağırladı.

Sektörün bugünü ve geleceği konuşuldu

Gün boyu süren ve moderatörlüğünü M. Serdar Kuzuloğlu'nun üstlendiği organizasyon 2 bölüm şeklinde gerçekleşti. İlk bölümde 2018 yılıyla ilgili otomotiv sektörü genel global değerlendirmesi ve aftermarket sektörü genel değerlendirmesi yapılırken, 2. bölümdeki OEM panelinde, ana sanayi OES stratejileri konuşuldu. Panelin sonunda ise Grup Six Pack sahnede müzik performansını sergiledi.

Sektörün gelişimine katkı sağlıyor

10. TAYSAD Aftermarket Konferansı'na sponsor olmaktan dolayı son derece mutlu olduklarını belirten Aktaş Holding İcra Kurulu Başkanı İskender Ulusay, konferansın ülkemizde ve dünya ölçeğinde sektörün durumunu, yeni trendleri ve geleceğini takip etme noktasında önemli bir işlevi bulunduğunu vurguladı.

Aktaş Holding olarak, böylesine değerli organizasyonlara ilerleyen süreçlerde de desteklerinin süreceğinin altını çizen Ulusay, sektöre küresel düzeyde değer katmak adına çalışmalarının son sürat devam edeceğini belirtti.

 
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2022 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.