Kapat Ikon
Teknoloji Harikası Ürünleriyle Aktaş Holding Automechanika İstanbul Fuarı'nda Ses Getirdi

Aktaş Holding, ülkemizi ulusal ve uluslararası arenada en iyi şekilde temsil etmeye devam ediyor. Firma, son teknoloji ile geliştirdiği ve dünyanın dört bir yanına ihraç ettiği yenilikçi ürünlerini, "Türkiye'nin lider uluslararası otomotiv endüstrisi fuarı" olan Automechanika İstanbul Fuarı'nda ziyaretçilerin beğenisine sundu.

4 -7 Nisan tarihlerinde düzenlenen organizasyonda on binlerce katılımcı bir araya gelirken, Aktaş Holding Salon 3, C155 no'lu stantta ziyaretçilerini ağırladı. Aktaş Holding fuar boyunca hem mevcut müşterileriyle hem de potansiyel müşteri adaylarıyla verimli görüşmelere imza attı ve fuardan çok sayıda yeni iş bağlantısıyla dönmeyi başardı.

Ülkemize ve sektöre katkı sağlamaya devam edeceğiz

Fuar hakkında değerlendirmelerde bulunan Aktaş Holding İcra Kurulu Başkanı İskender Ulusay, şirket olarak son derece verimli ve başarılı bir fuar geçirdiklerini söyledi.

Ulusay, ülkemize ve sektöre katkı sağlamaya odaklandıklarını ifade ederek, “Bağımsız yedek parça grubunda dünyanın en geniş ürün gamına sahip olan şirketimiz, AR-GE ve katma değer odaklı ürünlerle, küresel rekabette ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeye devam ediyor. Automechanika İstanbul Fuarı da her yıl düzenli olarak katıldığımız ve sektörün gelişimine önemli katkılar sağlayan bir organizasyon. Fuarda şirketimize gösterilen yoğun ilgiden dolayı son derece mutluyuz. Fuar süresince pek çok yeni iş bağlantısı kurmayı başardık. 80 yıllık köklü bir şirket olarak, ileri teknolojiye ve katma değere odaklanmayı sürdüreceğiz. Temel hedefimiz, küresel düzeyde yakaladığımız başarı ivmesini sürdürülebilir kılarak, gelecekte şirketimizi sektörün zirvesine taşımaktır" dedi.

Bureau Veritas Bureau Veritas Bureau Veritas Bureau Veritas ISO 27001 IRIS
Bilgi Toplumu Hizmetleri | 2020 Aktaş Holding. Tüm hakkı saklıdır.